Amerikából jöttem – Sipos László előadása a DAB székházban Egyetem január 11, 2018Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Amerikából jöttem – Sipos László előadása a DAB székházban bejegyzéshez Kulturális kalandozások északtól délig. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Tetszett? Oszd meg másokkal is!